TÜGİAD Uluslararası Akreditasyon

Uluslararası Akreditasyon

 • JEUNE JEUNE
  JEUNE Avrupa Birliği'nde KOBİ'lerin genç girişimcilerini temsil eden en önemli organizasyondur.1994 yılı Şubat ayında kurulan JEUNE, 14 Dernek,11 Üye devlet ve300.000 girişimciden oluşmaktadır.Sözkonusu Dernekler,ulusal ve bölgesel düzeyde genç esnaf,KOBİ ve girişimcilerin ihtiyaçlarını dile getirmektedir.
 • G20 Genç Girişimciler İttifakı G20 Genç Girişimciler İttifakı
  G20 Genç Girişimciler İttifakı (G20 YEA) genç girişimciler ve onları destekleyen kuruluşların üyesi olduğu küresel bir ağdır. İttifak resmi olarak 2010 yılında Toronto’da kurulmuştur. G-20 Zirvesi öncesinde her yıl toplanmaktadır. Ana amacı, girişimciliği, uluslararası siyasi gündemin bir parçası olarak kabul ediliyor hale getirmektir. Resmi G20 sürecinin bir parçası olarak var olan ve tanınan bir yapı olmak, genç girişimcilere katkı yaratmak ve girişimcilerin sorunlarını çözmek konusunda aktiviteleri vardır.
 • YES-(Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu) YES-(Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu)
  YES - Genç Girişimciler Avrupa Konfederasyonu Avrupa’daki 40 yaşın altındaki 40.000 genç girişimciyi temsil eden,genç girişimcilerin temel birliğidir. YES aktif olarak Avrupa içinde ve dışında girişimci ruhu tanıtımına katkıda bulunmaktadır. Avrupa'da genç girişimciliğin ekonomik ve sosyal performansını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Özellikle eğitim ve öğretim alanlarında işbirliği ve paylaşımı teşvik eder. Örgüt üyeleri 16 ülkeden meydana gelir.
 • MYE Akdeniz Genç Girişimcileri MYE Akdeniz Genç Girişimcileri
  MYE ,EJB (Mısır Genç İşadamları Birliği) ve TÜGİAD (Türk Genç İşadamları Derneği) tarafından başlatılan bir federasyondur.Amacı,Akdeniz ülkelerini hedefleyen ortak bir Akdeniz iş protokolü stratejisi oluşturmak,genç girişimciler arasında sosyal ve iş değişimi fırsatları sağlamak ve kolaylaştırmak, daha iyi bir çevre ve sürdürülebilir kalkınma için genç girişimcilere rehberlik etmektir.
 • MAME YE Uluslararası Ağı MAME YE Uluslararası Ağı
  "MAME YE " Uluslararası Ağı , Akdeniz, Afrika ve Ortadoğu Genç Girişimciler Dernekleri ile şekillenmiştir.MAME YE Ağının amacı her ülkenin YE birlikleri arasında sinerjiler ve ortaklıklar oluşturulması ve genç girişimciliğin teşvik edilmesidir.

Anket