FAALİYETLER
Doha Büyükelçisi Sn. Dr. M. Mustafa Göksu'ya Makam Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral, Doha Büyükelçisi Sayın Dr. M. Mustafa Göksu'yu makamında ziyaret etti.   Başkan Yardımcımız Ali Güral’ın ziyaretine Doha Ticaret Müşavirleri M. Fatih Çetinkaya ve Sinem Eğlenen, Danube Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Venkat Sethruman ve Güral Grup Yönetim Kurulu Danışmanı Edip Kefli de katılım gösterdi.  

25.01.2024
T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet Şimşek'e Makam Ziyareti

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım ve beraberindeki heyet T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet Şimşek’i makamında ziyaret ettiler. Gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, TÜGİAD’ın kurumsal yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.    Söz konusu ziyarete; Başkan yardımcıları Melih Sebatien Durmuş, Tolunay Yıldız, Şebnem Akman Balta, Sayman Hüseyin Köksal Çınar,...

24.01.2024
Dubai Heyet Ziyaretleri

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, Dubai ziyaretleri sırasında KCi Ofislerinde düzenlenen karşılama etkinliğinin ardından DP World Trade Center'ı ziyaret etti. Lipton Üretim Tesisleri'nin ardından, The Corporate Group'a geçerek iş birlikleri üzerine önemli görüşmeler gerçekleştirdi. Ziyaretlerimize ev sahipliği yaparak heyetimizi ağırlayan KCi Group Başkanı Ben Knoefler, İcra Grubu Direktörü Zeeshan Zilli, Grup...

22.01.2024
Dubai'deki Bankacılık Sektörünün Temsilcileri İle Bir Araya Gelindi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, etkinliğin son gününde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerle özel talep toplantıları gerçekleştirdi. Ardından, Dubai'deki bankacılık sektörünün temsilcileriyle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundular.      

20.01.2024
Dubai Heyetinin DP World'ü Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki ticari heyetimiz, çok uluslu bir lojistik şirketi olan DP World’ü ziyaret etti ve küresel ticaret ile ilgili bilgilendirici bir sunum gerçekleştirildi.      

19.01.2024
Dubai Heyetinin The Corporate Group Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, iş kurma ve danışmanlık hizmetleri ile öne çıkan The Corporate Group’u ziyaret ettiler.       

19.01.2024
Lipton Üretim Tesisleri Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım ve beraberindeki heyet, Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan dünyanın en büyük Lipton üretim tesislerini ziyaret etti.        

19.01.2024
KCi Grup Ofislerinde Düzenlenen Hoş Geldiniz Kokteyl Etkinliği

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, KCi Grup Ofislerinde düzenlenen "Hoş Geldiniz Kokteyli" etkinliğine katıldı.    TÜGİAD Heyetimiz, B2B etkinliği sırasında kilit temsilcilerle bir araya gelerek Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) mevcut yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgiler edindi.              

18.01.2024
Dubai Başkonsolosu Sn. Onur Şaylan'a Makam Ziyareti

TÜGİAD Ticari Heyetimiz ile birlikte Dubai Başkonsolosu Sn. Onur Şaylan’ı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimize Dubai Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeleri Sn. Ersoy Erbay ve Sn. Hacı Hasan Kaygısız da katıldı.    

17.01.2024
TÜGİAD Genel Merkez Açılışı

İstanbul Maslak'ta bulunan TÜGİAD yeni genel merkezimiz, Sayın Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat'ın katıldığı tören ile resmi olarak açıldı. Yeni merkezimizle güçlenerek ilerlemeye devam edeceğiz.

15.01.2024
Romanya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Direktörü Sn. Cristian ANTON’u Bakanlık...

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, Romanya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Direktörü Sn. Cristian Anton'u Bakanlık makamında ziyaret etti.   Gerçekleştirilen ziyarette TÜGİAD bünyesinde yer alan inşaat firmalarımızın faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Başkanımız, Romanya pazarında Ulaştırma Bakanlığı'nın uhdesindeki projelerle ilgili bilgi aldı.  İkili görüşmede, iş birliğimizin geliştirilmesi doğrultusunda...

15.01.2024