FAALİYETLER
Florianopolis G20 YEA Liderler Zirvesi, Yoğun Bir Gündemle Başladı

Gürkan Yıldırım liderliğindeki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da gerçekleştirilen G20 YEA Zirvesi'nin ardından G20 YEA Liderler Zirvesi için Brezilya'nın Florianopolis şehrine hareket etti. Florianopolis'teki G20 YEA Liderler Zirvesi, yoğun bir gündemle başladı.

19.06.2024
TÜGİAD G20YEA Heyeti, Düzenlenen Geleneksel Bayrak Açma Töreni'ne Katıldılar

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyetinin katıldığı, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin son gününde geleneksel Bayrak Açma töreni düzenlendi. G20 Ülkelerinin genç girişimcileri üç gün süresince takip edip çok sayıda yeni iş arkadaşları edindikleri zirvenin ardından, bayraklarını açarak ülkelerini temsil etmenin gururunu sergilediler.

18.06.2024
TÜGİAD G20YEA Heyeti, Zirve Bildirgesinin İmza Törenine Katıldı

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin son gününde zirve bildirgesinin imza törenine katıldı.  "Adil Bir Dünya ve Sürdürülebilir Bir Gezegen İnşa Etmek” ana başlıklı sonuç bildirgesine Avrupa Birliği' ni temsilen, Avrupa Birliği Delegasyonu Başkanı Gürkan Yıldırım, Türkiye'yi temsilen Türkiye G20 YEA Başkanı Melih Sebastien Durmuş imzaladılar.

17.06.2024
G20YEA Heyeti, Brezilya Ticaret Federasyonu Başkanı Marcelo Baiocchi İle Bir Araya...

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin toplantıları kapsamında; Bünyesinde 300.000 şirket bulunduran,  ülke gayrı safi milli hasılasının %70 ini ve istihdamın %65 ini temsil eden Brezilya Ticaret Federasyonu Başkanı Marcelo Baiocchi ile bir araya geldiler. Toplantıya katılan çeşitli ülkelerin Büyükelçilerine  de kıymetli fikirleri ve destekleri için teşekkür ederiz.

16.06.2024
Türkiye Heyeti, İtalya ve Hindistan Heyetlerinin Katıldığı Özel Bir Toplantı...

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin ikinci gününde heyetler arası görüşmelerle devam etti. Türkiye Heyeti, İtalya ve Hindistan heyetlerinin katıldığı özel bir toplantı düzenledi.

15.06.2024
G20 Brezilya Zirvesi'nin Konferansı Başladı

Brezilya'nın Goiania şehrinde gerçekleşen G20 Brezilya Zirvesi'nin konferansı başladı. Toplantının ilk gününde TÜGİAD G20YEA Heyeti, çeşitli ülkelerin üyeleriyle bir araya geldi.

14.06.2024
Brazilya Büyükelçisi Sn. Halil İbrahim Akça'ya Makam Ziyareti

TÜGİAD G20YEA heyetimiz, Brazilya Büyükelçimiz Sayın Halil İbrahim Akça ile bir araya geldi. İki ülke arasındaki iş birliğini daha da güçlendirmek için görüşmelerde bulundular.

13.06.2024
Özbekistan Fergana Bölge Valisi Sayın Xayrullo Xayitbaevich Bozarov Derneğimizi...

7 Haziran Cuma günü, Özbekistan Fergana Bölge Valisi Sayın Xayrullo Xayitbaevich Bozarov derneğimizi ziyaret etti. TÜGİAD olarak kendilerini misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Kendilerine Türk Devletleri Şubemizin kuruluş süreci ile ilgili bilgiler verdik.

07.06.2024
Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, Bloomberg TV'de Fokus Programına...

Bloomberg TV'de Fokus Programına konuk olan TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım, Türkiye'nin yabancı yatırımcılar için cazibesini, TÜGİAD'ın uluslararası alandaki faaliyetlerini ve yurt dışı şubelerimizle ilgili gelecek vizyonumuzu paylaştı.

01.06.2024
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'na (DEİK) Ziyaret

TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım liderliğindeki TÜGİAD Heyeti, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'na (DEİK) ziyarette bulunarak DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak ile bir araya geldi. Görüşmede, TÜGİAD’ın uluslararası faaliyetleri ve kurumlar arası iş birliğinin artırılması hususları üzerine istişarede bulunuldu.

31.05.2024
2024 TÜGİAD Ege Şubesi Geleneksel Ege Buluşması

TÜGİAD Ege Şubesi'nin Geleneksel Ege Buluşması, Swissotel Çeşme'de büyük bir katılımla gerçekleşti. TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen TÜGİAD üyeleri, bu önemli toplantıda bir araya geldi. Geleneksel Ege Buluşması'nda TÜGİAD Onursal Üyesi, Piramit Menkul Kıymetler Yönetim Kurulu Üyesi ve OSTİM Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Berra...

30.05.2024