![Ayça Hacıkadiroğlu](https://www.tugiad.org.tr/upload/63160.jpeg)
Ayça Hacıkadiroğlu
Denetleme Kurulu Başkanı
![Kadir Melih İpekçiler](https://www.tugiad.org.tr/upload/65313.jpeg)
Kadir Melih İpekçiler
Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı
![Burak Aksoy](https://www.tugiad.org.tr/upload/19099.jpg)
Burak Aksoy
Denetleme Kurulu Genel Sekreter
![Metin Okur](https://www.tugiad.org.tr/upload/7245.jpeg)
Metin Okur
Denetleme Kurulu Üyesi
![Gökşen Baki Demirel](https://www.tugiad.org.tr/upload/89897.jpg)
Gökşen Baki Demirel
Denetleme Kurulu Üyesi
![Şenay Karasu](https://www.tugiad.org.tr/upload/59505.jpeg)
Şenay Karasu
Denetleme Kurulu Üyesi
![Mustafa Murat Ilıman](https://www.tugiad.org.tr/upload/90818.jpeg)
Mustafa Murat Ilıman
Denetleme Kurulu Üyesi
![Eray Görücü](https://www.tugiad.org.tr/upload/23774.jpg)
Eray Görücü
Denetleme Kurulu Üyesi
1988 senesinde Brüksel de genç iş insanlarının Avrupa ve dünyadaki sesi olmak için kurulmuş, 21 ülkeden 500 binin üzerinde üyesi ile Avrupa genç girişimcilerinin resmi çatı konfederasyonu YES for Europe Başkanlığına TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım yeniden seçildi. (11 Ocak 2024)
TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Melih Sebastien Durmuş un başkanlığını yürüttüğü Altekma Spor Kulübü Efeler Ligi ne yükselmiştir. (19 Mart 2024)